Хајлајтс и голови од Депортиво Ла Коруња vs Атлетик Клуб Билбао

Во Недела, 26 Ноември, Депортиво Ла Коруња го нагости Атлетик Клуб Билбао во рамките на Ла Лига натпревар.

Секој тим постигна точно 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/bopu7.mp4?token=1511708394-wxF84xVksqdg97SUf3B%2FAS2UtZ8iPHULwe5wGkUq2ks%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.