Хајлајтс и голови од Лацио vs Фиорентина

Во Недела, 26 Ноември, Лацио и Фиорентина одиграа натпревар во рамките на Серија А.

Лацио и Фиорентина беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Лацио и Фиорентина погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/mzki0.mp4?token=1511726561-15LSdSlCH1w9bbNttJ5AwMlR81vgpWURsmTLk2O6%2Fz0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk