Видео од натпреварот Свонси Сити vs АФК Бурнмаут

Во Сабота, 25 Ноември, Свонси Сити и АФК Бурнмаут одиграа натпревар во рамките на Премиер лига.

Свонси Сити го пречека АФК Бурнмаут во рамките на Премиер лига но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/hywpn.mp4?token=1511636284-QegS3EWSULX1b5clDzy0WnW8tUQ%2F1nuqFLY7RIq%2B0MQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.