Хајлајтс и голови од Тотенхем vs Вест Бромвич Албион

Тотенхем и Вест Бромвич Албион одиграа натпревар во рамките на Премиер лига, во Сабота, 25 11 2017.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Тотенхем и Вест Бромвич Албион.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/zs96o.mp4?token=1511636309-hjDGYYqoVRevfq0C%2Fm6LNS9ZpJJllLpa2mICUitDgvk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365