Унион Берлин vs Дармштад голови и хајлајтс

Во Петок, 24 Ноември, Унион Берлин на својот стадион го пречека Дармштад во рамките на 2ра Бундеслига.

Стрелците на двата тима беа расположени и по 3 пати ја тресеа противничката мрежа. Па натпреварот заври со точен резултат 3-3.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/sj80n.mp4?token=1511562784-DyfIuw%2FzB%2BSPHoeBdB35vTzbhQnKjhdw3huNA5Cf%2Fck%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Експертски типови за кладење на kladenje.mk