Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу АС Сент Етјен Лоир и Страсбург Алсаче

АС Сент Етјен Лоир на домашен терен играше против Страсбург Алсаче во рамките на Лига 1, во Петок, 24 Ноември.

Секој тим постигна точно 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу АС Сент Етјен Лоир и Страсбург Алсаче.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/9m473.mp4?token=1511562789-vlK1rLvuBJMXClY8NBB%2FbWAu895SO%2FVKIF6Ai9eQIWM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот