Хановер 96 vs Штутгард голови и хајлајтс

Во Петок, 24 Ноември, Хановер 96 го нагости Штутгард во рамките на Бундеслига натпревар.

За време на натпреварот секој тим постигна точно по еден гол, па мечот заврши со краен резултат 1:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ss3fh.mp4?token=1511564578-a7dmIeLqS0e7B%2FEqIQBWTSvf7%2BJDie0BScumwUWRAnc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.