Хајлајтс и голови од Реал Мадрид vs Малага

Во Сабота, 25 Ноември, Реал Мадрид на својот стадион го пречека Малага во рамките на Ла Лига.

Двата тима имаа многу шанси за гол, но Реал Мадрид успеа 3 да ги претвори во гол, додека Малага искористи само 2 шанси. Тоа резултираше со победа на Реал Мадрид со точен резултат 3-2.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/u2ln9.mp4?token=1511636334-Ued0HjMp0RV5MS6n6UOzrD6kZQPMeR%2BU9E%2B%2Fl1WSweU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.