Хајлајтс и голови од Јан Регенсбург vs Дуизбург

Јан Регенсбург на својот стадион го пречека Дуизбург во рамките на 2ра Бундеслига, во Сабота, 25 11.

Дуизбург и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Јан Регенсбург постигна 4 и победи со точен резултат 4-0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/feo24.mp4?token=1511629340-w3t4wAwUH8VNuSLl3jTvMVXWpwWCbfrBAzAn7SWktx8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.