Гезтепе vs Акишар Беледиеспор голови и хајлајтс

Гезтепе на домашен терен играше против Акишар Беледиеспор во рамките на Супер Лига, во Сабота, 25 Ноември.

Гезтепе беше подобар противник на теренот, постигна два гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа. Тоа резултираше со победа на Гезтепе од 2:0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Гезтепе и Акишар Беледиеспор.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/a3d3l.mp4?token=1511618600-AMw5wHs6j6Xfe8FzZwTi2hkaNcd%2FvOK5bDu%2BGM0HP2E%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk