ВикторијаПлзен vs Стеауа Букурешт голови и хајлајтс

ВикторијаПлзен го пречека Стеауа Букурешт во Четврток, 23 Ноември.

ВикторијаПлзен одлично ги искористи создадените шанси и постигна два гола. Стеауа Букурешт не успеа да постигне ниту еден гол, па натпреварот заврши со точен резултат 2:0.

На натпреварот помеѓу ВикторијаПлзен и Стеауа Букурешт имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/fvm6f.mp4?token=1511474567-EhwD1qZcoM%2Bwjaa4LHDBEuAVCmQKWlgOPCAVTC88Ssc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.