Хајлајтс и голови од Салзбург vs Виторија Гимараеш

Салзбург го пречека Виторија Гимараеш во Четврток, 23 Ноември.

На натпреварот беа постигнати 3 гола, но сите ги постигна Салзбург, па Виторија Гимараеш го загуби мечот со резултат 3-0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/jmnh5.mp4?token=1511474568-tzlLoTueINUUuckqworuYupOc0CuqImKI0Y%2FpI940Kc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот