Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Гремио и Ланус

Гремио го нагости Ланус во рамките на Копа Либертадорес меч, во Среда, 22 Ноември 2017.

Гремио постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/qh735.mp4?token=1511470969-dcsVU5jsodXH7iAN%2FVfY6a6wGDH%2FxLvwOTZAN267HUE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.