Хајлајтс и голови од Конјаспор vs Олимпик Марсеј

Во Четврток, 23 Ноември, Конјаспор и Олимпик Марсеј одиграа натпревар во рамките на УЕФА Европа Лига.

Ниту Конјаспор ни Олимпик Марсеј не можеа да го зачуваат својот гол, па мечот заврши со резултат 1:1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/egs99.mp4?token=1511474572-m%2By7ygQy7JvelyqSOlCoS3TvzGDZLg67YdsSCwTqIwM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот