Хајлајтс и голови од Партизан vs Јанг Бојс

Партизан го пречека Јанг Бојс во Четврток, 23 Ноември.

Двата тима постигнаа голови на натпреварот, но Партизан постигна два, додека Јанг Бојс успеа да постигне само еден гол, па поради тоа го загуби натпреварот со 2:1.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Партизан и Јанг Бојс.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/m7bxk.mp4?token=1511477313-A%2BUqfwynLDtzHnHTPQlI%2B0%2Fy0DuFYJby5WEcOfbFajI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

бонуси информации на најдобрите обложувалници можеш да најдеш само на kladenje.mk