Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Шериф и Злин

Шериф на домашен терен играше против Злин во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 23 Ноември.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, а голот го постигна Шериф. Поради тоа Шериф го доби натпреварот со 1:0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/jt9w4.mp4?token=1511478185-hzeHsOFORK1PEMNWq2qNsHkjQQjAjoWHBUovKUsTGOU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.