Хајлајтс и голови од АЕК Атина vs Ријека

АЕК Атина на домашен терен играше против Ријека во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 23 Ноември.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/txso3.mp4?token=1511477318-HvPtGxLv0o8R0OHTn3YJIqI6upbrrsQqqOe%2FYRwwx3A%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk