Келн vs Арсенал ФК голови и хајлајтс

Во Четврток, 23 Ноември, Келн го пречека Арсенал ФК во рамките на УЕФА Европа Лига меч.

Келн постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари победа со 1:0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Келн и Арсенал ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/by369.mp4?token=1511470967-URdEWMc01AJU9WEWDwooDnzUO%2FbcoUfD%2B4y3gzdh9mo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk