Јувентус vs Барселона хајлајтс

Во Среда, 22 Ноември, Јувентус на својот стадион го пречека Барселона во рамките на УЕФА Лига на Шампиони.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Јувентус и Барселона заврши со резултат 0:0.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/n6uc8.mp4?token=1511390061-FTDVxXEthF60VTYPNCw9XxrJy4rNicoIdfjLibAgs5A%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Се обложуваш во живо? Провери ги информациите што ги има на kladenje.mk.