Астана vs Виљареал голови и хајлајтс

Астана и Виљареал одиграа натпревар во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 23 11 2017.

Трите бода одат во Виљареал кој успеа да постигне еден гол повеќе и забележа гостинска победа со точен резултат 3-2.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Астана и Виљареал.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/vx2t2.mp4?token=1511461865-QYos%2BRFvQrC7tFzG2HHg7D2Yz9aGzTC8t2YAIWFHjG0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk