Зенит vs Вардар голови и хајлајтс

Во Четврток, 23 Ноември, Зенит и Вардар одиграа натпревар во рамките на УЕФА Европа Лига.

Зенит прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Зенит и Вардар.

[evp_embed_video url=”http://rutube.ru/play/embed/10746567″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.