Милвол vs Хал Сити хајлајтс

Милвол го пречека Хал Сити во Вторник, 21 Ноември.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/euik8.mp4?token=1511307762-DbvhhODpYzS2RUsqf0Mc5LQt3b3oetzsiZgFfJiSj%2B8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk