Хајлајтс и голови од Нотингем Форест vs Норвич Сити

Во Вторник, 21 Ноември, во рамките на Чемпионшип се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Нотингем Форест и гостинот Норвич Сити.

Нотингем Форест успеа да постигне само еден гол. Сепак тој се покажа како доволен за победа од 1:0, бидејќи Норвич Сити не постигна ниту еден гол.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Нотингем Форест и Норвич Сити.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/a0ozy.mp4?token=1511309159-n%2BGOQaypw6Gm1zX37T87oyDNng9438I0k64588Ea380%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.