Карабах vs Челси ФК голови и хајлајтс

Карабах на домашен терен играше против Челси ФК во рамките на УЕФА Лига на Шампиони, во Среда, 22 Ноември.

Карабах и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Челси ФК постигна повеќе од доволни 4 гола и победи со точен резултат 4-0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Карабах и Челси ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/3uzmm_1.mp4?token=1511379727-NPyifM6bnaSh77cNJebF%2FCn8Dd5EHfUiW9OdH0nyd8I%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.