Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу ЦСКА Москва и Бенфика

ЦСКА Москва го нагости Бенфика во рамките на УЕФА Лига на Шампиони меч, во Среда, 22 Ноември 2017.

Публиката можеше да види возбудлив натпревар на кој беа постигнати 2 гола и двата во мрежата на Бенфика. Тоа резултираше со победа на ЦСКА Москва од 2:0.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу ЦСКА Москва и Бенфика.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/eb8n2_1.mp4?token=1511380355-4wSN0alZULr%2FB5fWmeHhQlMcB0NHWlFFp2eZiARDK7w%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.