Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Аваи и Палмеирас

Аваи и Палмеирас одиграа натпревар во рамките на Серија А, во Понеделник, 20 11 2017.

Аваи прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

На натпреварот помеѓу Аваи и Палмеирас имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ru005.mp4?token=1511280212-TehMaN0ONg7aQp0BN47ubfheC4jVodD76rYQdG4l7gA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk