Хајлајтс и голови од Бешикташ vs Порто

Бешикташ го пречека Порто во Вторник, 21 Ноември.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/cu0mo_1.mp4?token=1511294592-xFpn11sZ6b9TVpibv0GIg5dqcBl4nnhc8UfDLiaS5B0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.