Хајлајтс и голови од Еибар vs Реал Бетис

Во рамките на Ла Лига се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Еибар и гостинот Реал Бетис, во Понеделник, 20 Ноември 2017.

Еибар постигна 5 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 5-0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/wnza1_1.mp4?token=1511218986-XFtlX99Uus5bjUCUg1eEA%2B5Q8ieSlLH%2FQi2F4VqyQig%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот