Виториа vs Крузеиро голови и хајлајтс

Виториа го нагости Крузеиро во рамките на Серија А меч, во Недела, 19 Ноември 2017.

Виториа и Крузеиро постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Виториа и Крузеиро.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/5akx2.mp4?token=1511179363-sVndau8rO8n2h9SgNtqW8YQc2AvDP72gQsNJrscixOc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.