Сао Паоло vs Ботафого хајлајтс

Во Недела, 19 Ноември, Сао Паоло го нагости Ботафого во рамките на Серија А натпревар.

Ниту Сао Паоло ни Ботафого не ги искористија своите шанси, па натпреварот заврши со резултат 0:0.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/sgxja.mp4?token=1511179375-H6RebxcMNHbGX16Nf%2FOt6hADp3ZVngsqt6MkYkmw0Rs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот