Хајлајтс и голови од Спорт Рецифе vs Бахија

Спорт Рецифе на својот стадион го пречека Бахија во рамките на Серија А, во Недела, 19 11.

Спорт Рецифе постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари победа со 1:0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/0qxj6.mp4?token=1511179377-CaVRvgnIw8MY%2BOwDGWGFkh8T3%2BsrWnhCqF7A%2BhKyqBk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk