Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Фламенго и Коринтианс

Во Недела, 19 Ноември, во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Фламенго и гостинот Коринтианс.

Фламенго постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Фламенго и Коринтианс.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/w7vvh.mp4?token=1511179373-r8VNJ%2F1ziC2blGNKweUX7%2BrbKkX46ynZyzSGJKfEDF8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk