Хајлајтс и голови од Цволе vs ПСВ

Во Недела, 19 Ноември 2017, ПСВ му гостуваше на Цволе во рамките на Ередивизија.

ПСВ успеа да постигне само еден гол, доволен за победа од 1:0, бидејќи домашниот тим, Цволе, не постигна ниту еден гол.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/0nb8h.mp4?token=1511132590-hl7Q2laFmwDxrT8P%2BssccQdZLLnHz%2BxtDQ1tJLhqd5c%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.