Хајлајтс и голови од Интернационале vs Аталанта

Интернационале го пречека Аталанта во Недела, 19 Ноември.

Интернационале беше подобар противник на теренот, постигна два гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа. Тоа резултираше со победа на Интернационале од 2:0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ddf4d.mp4?token=1511131539-ze%2FF7qgdyB8WiPV0pssmDkBpEVjHDGyLqZaahxybaXE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk