Атлетик Клуб Билбао vs Виљареал голови и хајлајтс

Атлетик Клуб Билбао го нагости Виљареал во рамките на Ла Лига меч, во Недела, 19 Ноември 2017.

Атлетик Клуб Билбао и Виљареал постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/lhya9.mp4?token=1511131221-63rEhHzd9Vl6nE868nsk8T0hduz8Lnzqw7xbiEGxTQQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот