Трабзонспор vs Османлиспор голови и хајлајтс

Во Недела, 19 Ноември, Трабзонспор и Османлиспор одиграа натпревар во рамките на Супер Лига.

Натпреварот изоболуваше со многу голови на двете страни, но Османлиспор постигна само 3 гола, додека Трабзонспор успеа да постигне еден гол повеќе и забележа тесна победа.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Трабзонспор и Османлиспор.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/xxxen.mp4?token=1511110963-7DD572Myciva535DY47F2F82CYeA7V8xxbEyzAHh0ns%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk