Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Лидс Јунајтед и Мидлсборо

Во рамките на Чемпионшип се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Лидс Јунајтед и гостинот Мидлсборо, во Недела, 19 Ноември 2017.

Лидс Јунајтед прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Лидс Јунајтед и Мидлсборо.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/7t1g0.mp4?token=1511109874-8GSYt9%2BFLpJgLGaGz3YcUZ2Yomp7i6Vy9%2B5UPMs4pkA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот