Дуизбург vs Ауе голови и хајлајтс

Дуизбург на домашен терен играше против Ауе во рамките на 2ра Бундеслига, во Недела, 19 Ноември.

Ауе и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Дуизбург постигна 3 и победи со точен резултат 3-0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/556w2.mp4?token=1511110953-MtXkzjZkh%2FrGEfh9tq%2FErgfkKPVcmY%2B07u%2BnINHdePg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.