Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Каен и ОГЦ Ница Кот де Азур

Каен го нагости ОГЦ Ница Кот де Азур во рамките на Лига 1 меч, во Недела, 19 Ноември 2017.

Каен и ОГЦ Ница Кот де Азур беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Каен и ОГЦ Ница Кот де Азур погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/tkeiw.mp4?token=1511114602-lkM6Ybi7%2BCA6NkCh4EFmFdIngHd8evwc5T7ThOKJB9A%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk