Норвич Сити vs Барнсли ФК голови и хајлајтс

Норвич Сити го нагости Барнсли ФК во рамките на Чемпионшип меч, во Сабота, 18 Ноември 2017.

Норвич Сити и Барнсли ФК постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Норвич Сити и Барнсли ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/aguso.mp4?token=1511034026-nO3Nd8MDxDj3WDaTA3lET4LNyLjco8iYUulI1aaDHAI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.