Хајлајтс и голови од Сандерленд vs Милвол

Во рамките на Чемпионшип се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Сандерленд и гостинот Милвол, во Сабота, 18 Ноември 2017.

Двата тима, Сандерленд и Милвол по два пати го погодија противничкиот гол, па после последниот свиреж на судијата, резултатот беше 2:2.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/d6bk3.mp4?token=1511035355-F1HLeqktk61otcEa28LlJE74%2FOQghWvvWyWayeR60%2FY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk