Хајлајтс и голови од Леганес vs Барселона

Леганес го пречека Барселона во Сабота, 18 Ноември.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 3 гола, сите во мрежата на Леганес. Тоа резултираше со победа на Барселона од 3-0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Леганес и Барселона.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/m5bjs.mp4?token=1511030614-drRV1K2BaKVlPc584%2FTtNnWfq%2B6dM5MBQSKC7X6gjIU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Се обложуваш во живо? Провери ги информациите што ги има на kladenje.mk.