Хајлајтс и голови од Амиен СЦ vs Монако

Во Петок, 17 Ноември, Амиен СЦ го пречека Монако во рамките на Лига 1 меч.

Амиен СЦ и Монако беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/3xdd3.mp4?token=1510959788-wqOd%2FvjaSBYm3CO5KgOy1WbMFl7QVnmLucyEf3XJfG0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365