Бешикташ vs Акишар Беледиеспор хајлајтс

во Петок, 17 Ноември, Бешикташ на домашен терен играше против Акишар Беледиеспор во рамките на Супер Лига.

Ниту Бешикташ ни Акишар Беледиеспор не ги искористија своите шанси, па натпреварот заврши со резултат 0:0.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/0tcaf.mp4?token=1510952615-ubDzJafujaHE6A%2FQU9E%2BxUaIszUtGqddgQDLXsjPip8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365