Хајлајтс и голови од Белгија vs Јапонија

Белгија на својот стадион го пречека Јапонија во рамките на Меѓународни пријателски натпревари, во Вторник, 14 11.

Белгија постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/chf7s.mp4?token=1510700591-tXUpBkkt48TjaNWhWTwDUDYrtmjnV3XtdnNonmEk%2FLY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk