Германија vs Франција голови и хајлајтс

во Вторник, 14 Ноември, Германија на домашен терен играше против Франција во рамките на Меѓународни пријателски натпревари.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Германија и Франција.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/bdduh.mp4?token=1510698840-s0qV%2FP0qIUqHd0dD%2FqrRdY2t6JHDNnOTqliPYtPBk2o%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365