Васко де Гама vs Сао Паоло голови и хајлајтс

Во Недела, 12 Ноември, Васко де Гама и Сао Паоло одиграа натпревар во рамките на Серија А.

Васко де Гама и Сао Паоло беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Васко де Гама и Сао Паоло.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/90yib.mp4?token=1510563779-nzuArXtP0ROsl2bMpwt94ZvCiB9Dj8QokBs7vYLfL3w%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.