Хајлајтс и голови од Бахија vs Атлетико МГ

Во Недела, 12 Ноември, во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Бахија и гостинот Атлетико МГ.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/czypw.mp4?token=1510563730-dfHJEoBtIITjO%2BnbPJcKCm3bPHXVl3vI8ghLxUWu5OU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.