Хајлајтс и голови од Палмеирас vs Фламенго

Во Недела, 12 Ноември, во рамките на Серија А се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Палмеирас и гостинот Фламенго.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Палмеирас. Тоа резултираше со победа на Палмеирас од 2:0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Палмеирас и Фламенго погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/2njbr.mp4?token=1510563778-GO7TDjM3QJBIC%2FzH5%2FXmTpednrGZf6TTZ5uaVRqYEbQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.