Коритиба vs Понте Прета голови и хајлајтс

Коритиба на домашен терен играше против Понте Прета во рамките на Серија А, во Недела, 12 Ноември.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ucy16.mp4?token=1510563732-kpFMs1MJgDuAf53XboQTFs5dx6E6y9mMqGbL%2FoaQBvY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk